Mūsu kvalitāte

 

Visi preparāti ražoti Rietumeiropas valstīm

Visa produkcija tiek ražota un fasēta ražotāju valstīs - SPONSER  Šveicē un Vācijā, SANAS - Beļģijā, Nova Vitae – Nīderlandē. Tāpēc uztura bagātinātāju ingredientus pārbauda, sertificē un kontrolē Šveices, Vācijas, Beļģijas un Nīderlandes pārtikas un farmācijas dienesti 2 reizes gadā.

 

Nevainojama reputācija

Visiem ražotājiem ir ISO, IFS un BRC sertifikāti un nevainojama 25-35 gadu reputācija, kurai uzticas rietumu Eiropas ārsti, dietologi un bioķīmiķi-nutriciologi.

 

Preparāti nesatur ĢMO  (ģenētiski modificētus organismus)

Nesatur ģenētiski modificētus organismus, jo tie nodara smagu postu cilvēka veselībai un apkārtējai videi. Lietojot ĢMO saturošus produktus rodas alerģiskas reakcijas, imunitātes pazemināšana, kopējas metabolisma izmaiņas, onkoloģisko slimību veidošanās risks. 

 

Ķīmiski tīras, sertificētas izejvielas

Visām uztura bagātinātāju izejvielām ir augsta kvalitātes kontrole un katra viela tiek rūpīgi pārbaudīta speciālajā kvalitātes kontroles nodaļā, kur produkti tiek rūpīgi testēti 2 reizes gadā.

Nesatur kaitīgas E vielas

Uztura bagātinātāji pilda dzīvei svarīgo un organismam nepietiekamo uzturvielu funkcijas, kuri normalizē vielmaiņu un uzlabo dzīves kvalitāti. Savukārt 90% E vielu pasliktina vielmaiņu un rada organisma intoksikāciju, kā arī E vielas var ķīmiski reaģēt ar vitamīniem, mikroelementiem, aminoskābēm, radot organismam negatīvas sekas. 

 

Visiem produktiem ir "caurspīdīgs" sastāvs.

Mēs norādām visus komponentus, devas, pilno sastāvu, jo ar to tiešām varam vienīgi lepoties.  

 

Pierādīta bioloģiska vērtība

Visi preparāti satur bioloģiski aktīvas vielas ar augsto bioloģisko vērtību un biopieejamību. Piemēram, mēs piedāvājam magnija organisko formu - magnija citrātu, kas ir daudzreiz vērtīgāks mūsu organismam nekā neorganiskais magnija karbonāts. (Biopieejamība- bioloģiski aktīvo vielu spēja asimilēties cilvēka organismā un uzlabot šūnu vielmaiņu).

 

 

 

 

Efektīvas bioloģiski aktīvo vielu devas

Preparāti satur efektīvas bioloģiski aktīvo vielu devas jūsu mērķim. Profilaktiskas devas lietošanai ilgu laiku bez ierobežojuma, vai terapeitiskas devas lietošanai akūtu vai hronisku slimību laikā.

 

Atveseļojošs efekts, ko var viegli pierādīt

Bioloģiski aktīvām vielām piemīt atveseļojošs efekts, ko var pierādīt ar asins analīzēm. Pateicoties pareizai devai un biopieejamībai Jūs varēsiet redzēt un sajust labvēlīgu ietekmi uz organismu daudzreiz ātrāk.

 

Neitrālas kapsulas un tabletes

Produktos tiek izmantotas neitrālas augu izcelsmes kapsulas un tabletes, kas nekairina kuņģi, nogādājot visas ietilpstošās vielas zarnu traktā, kur arī notiek bioloģiski aktīvo vielu uzsūkšanās.

 

Iepakojums no augstas kvalitātes droša materiāla

Iepakojums nesatur BPA (bisfenolu A un ftalātus), atbilst ISO, IFS, BRC standartiem. Visi produkti tiek glabāti un transportēti saskaņā ar stingriem normatīvajiem aktiem. 

 

Cieņpilna  pieeja darbā ar katru klientu

Varat būt pārliecināti, ka pie mums Jūs uzklausīs un apkalpos ar cieņu- mēs vienādi un profesionāli attiecamies pret katru klientu, neatkarīgi no viņa sociālā statusa vai finanšu iespējām.

 

Godīgas un profesionālas rekomendācijas

Mūsu konsultantiem ir aizliegts censties pārdot klientam nepiemērotus preparātus. Jums palīdzēs ne tikai piemeklēt vajadzīgās bioloģiski aktīvās vielas, bet arī sniegs rekomendācijas kā pareizi lietot šos produktus, kombinējot vienu ar otru, ņemot vērā Jūsu ikdienas ēdienreizes specifiku, fizisko slodzi vai iespējamas hroniskas slimības.

 

 

Ar cieņu, 

SIA "Mani Vitamīni" komanda