SPONSER ISOTONIC 60g apelsīns izotoniskais dzēriens

RažotājsSPONSER
Pieejamība:ir noliktavā 10 prece (s)
Preces kods:SPO028

Izmēri un svars

Preces svars: 110.0000G
2,29 €
Sponser ISOTONIC ( izotonisks dzērines ) - augstākās kvalitātes Profesionāls izotoniskais dzēriens no Šveices kompānijas SPONSER Sport Food sniedz enerģētisko atbalstu sportistam par 70% ilgāk nekā parastie sporta dzērieni un ļauj sportistam efektīvi sasniegt vēlamo rezultātu.

 

 ISOTONIC
Profesionālais izotoniskais dzēriens
 ātrgaitas un spēļu sporta veidiem.
 

Sponser ISOTONIC ( izotonisks dzērines ) - augstākās kvalitātes Profesionāls izotoniskais dzēriens  no Šveices kompānijas SPONSER Sport Food  sniedz enerģētisko atbalstu sportistam par 70% ilgāk nekā parastie sporta dzērieni un ļauj sportistam efektīvi sasniegt vēlamo rezultātu.

Sponser ISOTONIС ( izotoniskais dzēriens) priekšrocības

  • 6 veidu ogļhidrāti (maltodekstrīns, fruktoze, saharoze, glikoze, trehaloze, isomaltose) uztur glikozes stabilu līmeni asinīs, vienmērīgi piegādā enerģiju muskuļu un nervu šūnās, aizsargā pret  hipoglikēmijas attīstīšanas
  • 5 elektrolīti (kalcijs, magnijs, kālijs, nātrijs, hlorīds), organiskā formā atbalsta ūdens - sāls līdzsvaru un stabilu sirds ritmu, samazina paskābes veidošanos muskuļos, aizsargā pret spazmam un krampjiem.
  • Viegli sagremojams, dod  enerģiju un izturības sajūtu fizisko aktivitāšu laikā
  • Dabiskā atsvaidzinoša sarkana apelsīna garša, 100% labi šķīst ūdenī bez  nogulsnēm.
  •  Atbilst jauniem  drošības un anti-dopinga prasībām  WADA, SOK, BRC,
  •  Nesatur ĢMO, krāsvielas, konservantus, saldinātājus. Ražots Šveicē.
  •  Ieteicams lietot profesionālajā sportā no 12 gadu vecuma.


SPONSER ISOTONIC  uztur stabilu ūdens un sāļu līdzsvaru organismā, pasargā organismu no hipoglikēmijas un hypovitaminozes, pazemina pienskābes veidošanos muskuļos, dod  enerģijas un izturības sajūtu intensīvos treniņos un sacensībās.

SPONSER ISOTONIC  sniedz enerģisku atbalstu sportistam no 3 minūtes no sākuma izmantošanu un nākamo 90 minūšu laikā.

Kad jums ir nepieciešams SPONSER ISOTONIС 
Intensīvie sporta  treniņi , gatavojoties sacensībām, sacensību laikā, komandu un ātruma sporta veidi,
Cīņas sporta veidi, kombinētie sporta veidi, amatieru sports,  intensīvs fizisks darbs.

 

Kāpēc sportistam ir nepieciešami 5 organiskie elektrolīti?

Nervu signāla pārraidei un muskuļu kontrakcijām ir nepieciešami nātrija, kalcija, hlorīda, magnija un kālija joni, tie veido apstākļus elektrisko impulsu pārvedei nervu audos, skeleta muskulaturā un sirds muskulī. Elektrolītu deficīts pārtikā un ķermeņa elektrolītu zudums caur sviedriem sporta treniņu laikā var izraisīt muskuļu spazmas un krampjus, kas var izraisīt problēmas ar sirds un nervu sistēmu, līdz pat sirds apstāšanās. Sportistiem vajadzētu dzert sporta dzērienus, kas satur elektrolītus pirms un pēc treniņiem un sacensībām. Tas samazina risku neiromuskulārām saslimšanām.
Ja Tu trenējies vairāk nekā 2 stundas, tad Tev ir nepieciešama papildus elektrolītu deva.
Ir svarīgi atcerēties, ka elektrolīti labi uzsūcas organismā, tikai kopā un organiskajā formā.

Kāpēc sportistam ir nepieciešami 6 ogļhidrātu veidi?

Treniņu un sacensību laikā vispirms organisms izmanto asinīs esošo cukuru, kas pie intensīvas slodzes izbeidzas pirmajās 7 minūtēs, un tad tas sāk izmantot muskuļu glikogēnu.
Sportisti sacensību laikā zaudē līdz 50% no muskuļu glikoigēna. Pētījumi liecina, ka glikogēna zudums notiek tikai nodarbinātos muskuļos. Piemēram, futbolistam vai riteņbraucējam lielākā slodze ir tieši uz kāju muskuļiem, un šie muskuļi attīsta bīstamu hipoglikēmiju, kas traucē efektīvi trenēties, kā arī izraisa bada sajūtu, vājumu, reiboni, ātru pulsu, svīšanu, tāpēc ir ļoti svarīgi treniņos un sacensībās dzert multi-ogļhidrātu dzērienu, kas satur dažādas asimilācijas ātruma ogļhidrātus un saglabā stabilu cukura līmeni asinīs, kā arī neļauj tērēt muskuļu glikogēnu un aizsargā no hipoglikēmias attistības. 

Monosaharīdi uzreiz iekļūt asinsritē un visos organisma audos ātri nodrošinātu ar enerģiju, enerģētiskais potenciāls saglabājas  30 minūtes.

Polisaharīdi pakāpeniski ieiet asinis uz ilgu laiku, un saglabā enerģētisko potenciālu 90-120 minūtes, palielinot izturību, spēka radītājus un treniņu  intensitāti 

Iepakojums: 60 g
Garšas: Sarkanais apelsīns
Sagatavošana: 3 merkarotes samaisiet ar 1000 ml tīra negāzētā ūdens. Dzert pirms un treniņu laikā, sacensību laikā. 


Ražots Šveicē.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.