SPONSER LACTOFERRIN 90kaps. Dzelzs ar lakroferīnu, anemijas profilaksei

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā -2 prece (s)
Preces kods:SPO001

Izmēri un svars

Preces svars: 110.0000G
35,84 €
LACTOFERRIN 90 kapsulas. Preparāts dzelzs deficīta novēršanai, nodrošina optimālu dzelzs absorbciju, ar pievienotu C vitamīnu. Ļoti efektīvs hemoglobīna ražošanai anēmijas, stomatīta, acu iekaisumu gadījumos un organisma gļotādas imūnsistēmas stiprināšanā. 90 kapsulas (45 porcijas).

 LACTOFERRIN 90 kapsulas.

Dabīgs Laktoferīns ar mikronizeto dzelzi aizsardzībai pret anēmiju.

  • Satur dabīgu Laktoferīnu efektīvā devā 150mg kapsulā.
  • Tads Laktoferīns tiek ražots no Šveices govju piena.
  • Satur mikronizētu dzelzi ar augstu absorbcijas pakāpi.
  • Var lietot bērni no 3 gadu vecuma.
  • Nesatur laktozi, glutēnu, soju, raugu, ĢMO.
  • Ražots Šveicē

Laktoferīna primārā bioloģiskā funkcija ir brīvo dzelzs jonu saistīšana un pārnese, ta pēc laktofrīns palīdz efektīvi uzņemt vajadzīgo dzelzs daudzumu un novērst anēmiju!

Laktoferīns ir viens iedzimtās imūnsistēmas “ieročiem” – aizsarg proteīniem – ar īpašu receptoru palīdzību piesaistās organismā iekļuvušas patogēnas baktērijas* sieniņai, to oksidē līdz tā pārplīst un patogēnā šūna iet bojā. Laktoferīns ir transferīnu grupas glikoproteīns, ko izdala dažādi cilvēka sekrēcijas orgāni. Visvairāk laktoferīns atrodams mātes pienā, lielāko daudzumu sasniedzot pirmpienā.

Dzelzs tiek uztverta kā viena no svarīgākajiem minerālvielām, jo ​​tā veicina sarkano asins šūnu veidošanos un skābekļa transportu. Šveices uztura bagātinātāju ražotāju novatoriskais "dzelzs papildinājums" LACTOFERRIN nodrošina optimālu dzelzs absorbciju transporta matricas dēļ. Transporta proteīni, piemēram, hemoglobīns un transferīns, ir atbildīgi par dzelzs transportēšanu organismā.

Svarīgi zināt: dzelzs deficīts ir viens no visbiežāk sastopamajiem uzturvielu trūkumiem. Eiropā aptuveni 23% sieviešu, kas nav grūtnieces, ~ 15% vīriešu un bērnu, kā arī gandrīz 10% vecāka gadagājuma cilvēki cieš no anēmijas (PVO 2008), no kuriem 50% - pēc aplēsēm - sakarā ar dzelzs deficītu. Dzelzs deficīta spilgtākie simptomi ir anēmija un nogurums, kas būtiski pazemina dzīves kvalitāti.

Lietošana: 2 kapsulas dienā, pēc ēšanas. Nepārsniegt dienas devu!

Sastāvs *% no IDD 2 kapsulās 
     
Laktoferīns (no govs piena, bez laktozes)   300 mg
Mikronizēts dzelzs 100% 14 mg
C vitamīns 60% 48 mg

 % IDD- % no ieteicamās dienas devas.

Nesatur: ĢMO, laktozi, soju, lipekli, raugu.

 

 

 

 Uztura bagātinātāji neaizvieto pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.