SPONSER LIQUID ENERGY SALTY 35g

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā -6 prece (s)
Preces kods:SPO090
1,90 €
Liquid Energy Salty (iepriekšējais nosaukums Liquid Energy Long) ir ļoti koncentrēts enerģijas gēls ar ātru, kā arī lēni pieejamu ogļhidrātu avotiem. Izomaltuozes un miežu šķiedras, kas satur betaglucīnus, pārveido Liquid Energy Salty par jauna veida ogļhidrāta gēlu. Šķidrais Energy Salty ir piemērots kā papildu enerģijas bagātinātājs garām distancēm, jo piesātinājuma iemeslu dēļ saldie bagātinātāji bieži vien netiek izmantoti līdz ar sacensību beigām. Sāļā, bet tai pašā laikā neitrālā Liquid Energy Long garša var tikt izmantota arī kā patīkama alternatīva parastajiem geliem katram sporta veidam. Liquid Energy Salty ir 100% dabiskais enerģijas koncentrāts bez konservantiem.

Apraksts

SPONSER LIQUID ENERGY SALTY

 

Liquid Energy Salty (iepriekšējais nosaukums Liquid Energy Long) ir ļoti koncentrēts enerģijas gēls ar ātru, kā arī lēni pieejamu ogļhidrātu avotiem. Izomaltuozes un miežu šķiedras, kas satur betaglucīnus, pārveido Liquid Energy Salty par jauna veida ogļhidrāta gēlu.

Šķidrais Energy Salty ir piemērots kā papildu enerģijas bagātinātājs garām distancēm, jo piesātinājuma iemeslu dēļ saldie bagātinātāji bieži vien netiek izmantoti līdz ar sacensību beigām. Sāļā, bet tai pašā laikā neitrālā Liquid Energy Long garša var tikt izmantota arī kā patīkama alternatīva parastajiem geliem katram sporta veidam.

Liquid Energy Salty ir 100% dabiskais enerģijas koncentrāts bez konservantiem.

Atsauksmes

Facebook komentāri

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.