SPONSER LONG ENERGY 10% multi-ogļhidrātu dzēriens ar BCAA un elektrolītiem, garai distancei 1200g./24porc.

RažotājsSPONSER
Pieejamība:ir noliktavā 2 prece (s)
Preces kods:SPO032

Izmēri un svars

Preces svars: 1380.0000G
35,20 €
Energy. LONG ENERGY. Sacensības + Atjaunošanos Dietiska pārtika kas paredzēta intensīvas muskuļu piepūles gadījumos, īpaši sportistiem. Pulveris Ogļhidrātu-elektrolītu dzēriena pagatavošanai sporta sacensībām un atjaunošanai ar 10% hidrolizēta proteīna, vitamīniem, taurīnu un minerālvielam, ar ogu garšu.

 

LONG ENERGY

 

Energy. LONG ENERGY.  Sacensības + Atjaunošanos

Dietiska pārtika kas paredzēta intensīvas muskuļu piepūles gadījumos, īpaši sportistiem. Pulveris Ogļhidrātu-elektrolītu dzēriena pagatavošanai sporta sacensībām un atjaunošanai ar 10% hidrolizēta proteīna, vitamīniem, taurīnu un minerālvielam, ar ogu garšu.

Pulveris augstas kvalitātes ogļhidrātu-elektrolītu sporta dzēriena pagatavošanai.  Palīdz saglabāt izturību ilgstošas ​​fiziskas slodzes laikā. Bagātināts ar 10% proteīnu peptīdu formā. FAST ACTING PEPTIDE MIX (peptīdu maisījums)
PeptoPro ™ ir preču zīme DSM

Satur 7 ogļhidrātu veidus. Petījumi liecina ka dažādu cukuru veidu kombinācija uzlabo enerģijas saņemšanu salīdzinot ar tikai viena veida cukura izmantošanu. (Jentjens et al, Med Sci Sports Exerc, 2004)
VITARGO® ir patentēts ogļhidrāts, kas ir izgatavots no miežu cietes hidrolizāta,  ar molekulāru masu apmēram 100 x augstāku nekā maltodekstrīnam.

Hroms palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.  Cinks palīdz nodrošināt ogļhidrātu normālu vielmaiņu.
Vitamīns B6 palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikoigēna normālu vielmaiņu.

 

IETEIKUMI LIEITOŠANAI: Ieteikts  kā dzēriens treniņiem, sacensībām kas ilgst vairāk nekā 2 stundas. Kā daļa no dažāda un līdzsvarota uztura un veselīga dzīvesveida.

PAGATAVOŠANA: Pirms Treniņiem un sacensībām  izšķīdināt 60- 80 g pulvera (≈ 4 kausiņus) 750-1000ml tīrā ūdens.  Atjaunošanai pēc traniņiem un sacensībām izšķīdināt 60-80 g pulvera  (≈ 4 kausiņus) 500ml tīrā ūdens. Enerģiski sakratot pudeli ar dzērienu.

Sastāvdaļas: Miežu cietes hidrolizāts (VITARGO®) 21%, saharoze, fruktoze, proteīna hidrolizāts 12% (piena sūkalu proteīns, kazeīns), maltodekstrīns, glikoze, izomaltuloze *, trehalozes **, 5 minerālvielas (nātrija un kālija citrāts, magnija laktāts, hroma raugs, cinka glikonāts), aromātizetajs , taurīns, krāsviela sarkana(biešu sula), 10 vitamīni (askorbīnskābe, nikotīnamīds, alfa-tokoferola acetāts, kalcija pantotenāts, piridoksīna hidrohlorīds, riboflavīns, tiamīna mononitrāts, folskābe, biotīns, ciānkobalamīns). * Glikozes avots un fruktoze ** glikozes avots

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.