SPONSER PROTEIN 36 BAR proteīnu batoniņš atjaunošanai pēc treniņa, 25gab. 50g

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā -1 prece (s)
Preces kods:SPO065

Izmēri un svars

Preces svars: 1000.0000G
54,00 €
PROTEIN 36 100% dabīgs Augstvērtīga Proteīna batoniņš ar tumšas šokolādes pārklājumu un dabīgo vaniļas garšu. Satur 3 augstvērtīgo proteīnu veidus, 10 vitamīnus (B1,B2,B3,B4,B6,B5,E,C) un 11 minerālvielas (kalcijs, magnijs, fosfors, hroms, jods, selēns, cinks, dzelzs, molibdēns, mangāns, varš) Palīdz uzturēt veselīgu imūnas sistēmas darbību, šūnu enerģētisko vielmaiņu, aizsargā nervu sistēmu no pārslodzes un baro kaulus un skrimšļus ar atjaunojošiem komponentiem.

PROTEIN 36

 

100% dabīgs Augstvērtīga Proteīna batoniņš ar tumšas šokolādes pārklājumu un dabīgo vaniļas garšu.

Satur 3 augstvērtīgo proteīnu veidus, 10 vitamīnus (B1,B2,B3,B4,B6,B5,E,C) un 11 minerālvielas (kalcijs, magnijs, fosfors, hroms, jods, selēns, cinks, dzelzs, molibdēns, mangāns, varš)

Palīdz uzturēt veselīgu imūnas sistēmas darbību, šūnu enerģētisko vielmaiņu, aizsargā nervu sistēmu no pārslodzes un baro kaulus un skrimšļus ar atjaunojošiem komponentiem.

Satur 18g augstvērtīga proteīna, 3g neaizstājamo BCAA aminoskābju un 5g L-Glutamīnskābes 1 porcijā.

Ātri nodrošina organismu ar augstvērtīgu proteīnu, sniedz papildus spēka un enerģijas lādiņu, novērš muskuļu noārdīšanos un paātrina atjaunošanos pēc treniņa vai fiziskas slodzes. Diētas laikā palīdz uzturēt kaulu un skrimšļu veselību ka arī muskuļu un ādas stiprumu un elastību.

Ieteikts pirms un/vai pēc  fiziskas slodzes vai kā papildus olbaltumvielu avots dienas laikā. Diētas laikā ieteikts 1 ēdienreizes aizvietošanai dienā.

Nesatur ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, aromatizētājus, hidroginētus augu taukus. Atbilst jauniem drošības un antidopinga standartiem  WADA,  SOK, BRC

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.