Sponser Power Gums 10gab

RažotājsSPONSER
Pieejamība:ir noliktavā 13 prece (s)
Preces kods:SPO093
3,25 €
Sponser Power Gums nodrošina ķermeni ar ātri pieejamu enerģiju izturības treniņu laikā. Populārs papildinājums vai alternatīva LIQUID ENERGY gēliem. Var lietot induviduāli pa vienai želejai vajadzības gadījumā. 5 želejas atbilst aptuveni LIQUID ENERGY gēla paciņas enerģijas saturam. Variants ar fruit mix garšu satur arī 150 mg kofeīna, un tas ir paredzēts kā enerģijas dzēriens, revakcinācija, lai atbalstītu fizisko un garīgo veiktspēju.

Apraksts

Sponser Power Gums

 

Sponser Power Gums nodrošina organismam ātri pieejamu enerģiju izturībai sporta aktivitāšu laikā. Populārs papildinājums vai alternatīva LIQUID ENERGY gēliem kurus pēc nepieciešamības var sadalīt jums tīkamās porcijās. 5 želejas atbilst aptuveni LIQUID ENERGY gēla paciņas enerģijas saturam. Pieejami 2 variantos/garšās

 

Variants ar Fruit Mix garšu

Satur papildu 150 mg kofeīna (= aptuveni 2 tases kafijas) vienā iepakojumā (10 gab.), un tas ir paredzēts kā enerģijas dzēriens “papildu spērienam”, lai atbalstītu fizisko un garīgo veiktspēju. Kofeīns palīdzuzlabot koncentrēšanos,  arī pastiprinātu modrību un palīdz uzlabotizturību *. Papildus tika pievienoti taurīns un vitamīni.

 

Variants ar COLA garšu

Kā kofeīna brīvs variants, produkts satur arī BCAA un taurīnu. BCAA – tās ir ēteriskas aminoskābes ar sānu ķēdēm (leicīns, izoleicīns un valīns).

 

* ar devu 3 mg/kg ķermeņa svara vismaz vienu stundu pirms aktivitāšu veikšanas

 

-------

Piepilde:

Piemērots  ātri pieejams enerģijas avots sporta aktivitāšu laikā. Kā papildinājumu vai kā alternatīvu gēliem vai enerģijas batoniņiem.

Atsauksmes

Facebook komentāri

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.