SPONSER PREMIUM MUSCLE SUPPORT 850g Sūkalu izolāts ar pirmpienu, peptīdiem. Augstākā bioloģiskā vērtība OSER 181. 850g/34porc.

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā 0 prece (s)
Preces kods:SPO053

Izmēri un svars

Preces svars: 1000.0000G
64,97 €
PREMIUM MUSCLE SUPPORT Šveices piena proteīnu komplekss uz sūkalu proteīna izolāta bāzes ar govs pirmpienu, peptīdiem un micelāro kazeīnu. Palīdz palielināt un saglabāt muskuļu masu, stiprināt imunitāti un organisma reģenerācijas spējas. Garša: Zemeņu, Šokolādes.

SPONSER PREMIUM MUSCLE SUPPORT

 

 Ekskluzīvs Šveices piena proteīnu komplekss ar pieradīto augstāko bioloģisku vērtību OSER 181**

PREMIUM MUSCLE SUPPORT Šveices piena proteīnu komplekss uz sūkalu proteīna izolāta bāzes ar govs pirmpienu, peptīdiem un micelāro kazeīnu. Palīdz palielināt un saglabāt muskuļu masu, stiprināt imunitāti un  organisma reģenerācijas spējas.

PREMIUM MUSCLE SUPPORT

Satur CFM Sūkalu proteīna izolātu  kas nav denaturēts un satur 30% BCAA aminoskābju, vērtīgus glikomakropeptīdus  un imunoglobulīnus efektīvai muskuļu masas palielināšanai un saglabasanai.

Satur unikālu PeptoPro divu-trīs peptīdu aminoskābju kompleksu.  Peptīdi ātri piesātina organisma audus ar neaizstājamam aminoskābēm u BCAA  uzturot augstu aminoskābju līmeni asinīs.

PeptoPro unikālie peptīdi  kas ražoti no hidrolizēta sūkalu izolāta un hidrolizēta micelāra kazeīna izmantojot tikai cilvēkam dabiskus  gremošanas fermentus un tā pēc paliek dabīgā bet viegli uzņemamā formā.

Satur Šveices govs Pirmpienu dabīgā, bioloģiski aktīvā formā. Šveicē izstrādāts ekskluzīvs pirmpiena koncentrāts palīdz ātrāk atjaunot  bojātus saistaudus, kaulus, muskuļus un meniskus uzlabojot visas organisma  reģenerācijas iespējas.

Satur piena kalciju un fosforu viegli uzņemamā formā un padara kaulus un skrimšļus izturīgākas pret  fizisku slodzi, paātrina izveseļošanos pēc traumām.

Satur 10 Vitamīnus (C, E, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12) vissvarīgākos  sportistam enerģētiskai vielmaiņai, nervu sistēmas un imūnas sistēmas pareizai darbībai palielinātās fiziskās slodzēs laikālaikā.

Nesatur: ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, hidrogenētus augu taukus, garšas uzlabotājus, raugu.

Sertifikāti: BRC, ISO, IFS, Food Safety Sistem Sertification 22000.

Atbilst jaunajiem WADA antidopinga standartiem!

Kad un kam ieteicams olbaltumvielu kokteilis PREMIUM MUSCLE SUPPORT

Profesionālā sporta spēka treniņi (hokejs, bokss)

Amatieru sports, fitness  spēka treniņi.

Svarcelšana, Bodibildings un Pauerliftings.

Samazināta muskuļu masa vīriešiem, vājie muskuļi.

Smags fiziskais darbs, nesabalansēts uzturs.

Paaugstināta ķermeņa tauku masa, paaugstināts holesterīna līmenis asinīs.

Olbaltumvielu diētas svara samazināšanai.

Īpaši ieteicams! visiem kam ļoti lēni aug muskuļu audi, bieži slimojušiem, novājinātiem sportistiem. Kaulu, locītavu, saišu, muskuļu un ādas, traumu ārstēšanas laikā.

SVARĪGI! Pateicoties unikālajai CFM šķērsojošo plūsmu mikrofiltrācijas metodei piena proteīni paliek dabīgā bioloģiski vērtīgā formā un ir Ieteikti  ka viegli sagremojama proteīna avots katru dienu papildus sabalansētam uzturam.

*** Šveices  govs pirmpiens savākts un apstrādāts pirmajās 36 stundās pēc atnešanās, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kas saglabā visus pirmpiena komponentus. Pirmpiens tiek savākts no govim kas nav saņēmuši antibakteriālas vielas, hormonus un ĢMO barību.

Pirmpiens satur imunitātei nepieciešamos faktorus -  imunoglobulīnus ar antiķermenīšiem pret vīrusiem, baktērijām un sēnītēm, kā arī satur lizocīmu kas nomāc patogēno baktēriju darbību.

Augšanas faktorus (IGF1,IGF2) kas sekmē muskuļu masas palielināšanos un DNS un RNS atjaunošanos, stimulē šūnu dalīšanos saistaudos, skrimšļu un kaulu audu veidošanos. Tas ne tikai stimulē muskuļu augšanu, bet arī sekmē organisma atjaunošanos pēc lielas fiziskās slodzes.

Nukleotīdus , Interferonu, laktoferrīnu - galvenās imūnsistēmas olbaltumvielas, kas stimulē imūnglobulīnu veidošanos un kuriem piemīt pretiekaisuma, pretvīrusu un antibaktriālā iedarbības.

Jaunpiens ir bagāts ar fermentiem: peroksidāzi, reduktāzi, lipāzi, fosfotāzi, laktāzi, peptidāzi.

**Bioloģiskā vērtība OSER salīdzinājumā ar citiem proteīna avotiem.

Bioloģiskā vērtība - ir skaitlis, kas norāda uz proteīna efektivitāti, uz to, cik ātri organisms to spēj uzsūkt un izmantot augšanai un regenerācijaj, jo lielāks ir OSER skaitlis, jo augstāka ir proteīna vērtība un efektivitāte!

Sūkalu proteīna izolātam ir viss augstākā biopieejamība no visiem proteīna veidiem,  tā ir par 60% augstāka nekā parastam sūkalu koncentrātam.

Nesatur: ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, saldinātājus, gidrogenētus augu taukus,aršas uzlabotājus, raugu.

Sertifikāti: BRC, ISO, IFS, Food Safety Sistem Sertification 22000.

Atbilst jaunajiem WADA antidopinga standartiem.

proteīnu kokteiļa pagatavošana:

1 porcija = 3 kausiņi(25-30g) + 200ml ūdens, piena vai augļu sulas.

Kokteiļa lietošana:

Muskuļu masas palielināšanai 1porcija 1-2 stundas pirms un\vai 30min. pēc fiziskas slodzes.                                          

Sporta traumu gadījumā 1 porcija \ 1 vai 2 reizes dienā starp ēdienreizēm.

Novājinātiem sportistiem 1 porcija 2 reizes dienā starp ēdienreizēm.

Garšas: Zemeņu, šokolādes, banānu garša.  850g/34porcijas. 

Iepakojums: 850g/34porcijas. Ražots Šveicē.

SPONSER PREMIUM MUSCLE SUPPORT.  Sūkalu izolāts ar pirmpienu, peptīdiem.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.