Sponser Pro Protein 50 - 50 Proteīna batoniņš muskuļu masas palielināšanai, 70g./ 25gab

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā 0 prece (s)
Preces kods:SPO067

Izmēri un svars

Preces svars: 1610.0000G
67,27 €
PROTEIN 50 100% dabīgs Augstvērtīga Proteīna batoniņš muskuļu masas palielināšanai ar šokolādes garšu. Satur 1 batoniņā 35g augstvērtīgo proteīnu veidus (hidrolizēts kviešu proteīns, hidrolizēts sūkalu proteīna izolats, kolagēns, sojas proteīns, kazeīns) 6g BCAA un 8g L-glutamīnskābes. Satur 10 vitamīnus (B1,B2,B3,B4,B6,B5,E,C) palīdz uzturēt veselīgu imūnas sistēmas darbību, šūnu enerģētisko vielmaiņu, aizsargā nervu sistēmu no pārslodzes.

SPONSER PRO PROTEIN 50 BAR 70g. 25gab

PROTEIN 50

100% dabīgs Augstvērtīga Proteīna batoniņš muskuļu masas palielināšanai ar šokolādes  garšu.

Satur 1 batoniņā 35g augstvērtīgo proteīnu veidus (hidrolizēts kviešu proteīns, hidrolizēts sūkalu proteīna izolats, kolagēns, sojas proteīns, kazeīns) 6g BCAA un 8g L-glutamīnskābes.

Satur 10 vitamīnus (B1,B2,B3,B4,B6,B5,E,C) palīdz uzturēt veselīgu imūnas sistēmas darbību, šūnu enerģētisko vielmaiņu, aizsargā nervu sistēmu no pārslodzes.

Ātri nodrošina muskuļus ar augstvērtīgu proteīnu, sniedz papildus spēka lādiņu, stimulē muskuļu šķiedru augšanu, novērš muskuļu noārdīšanos un paātrina atjaunošanos pēc treniņa vai fiziskas slodzes. Baro kaulus un skrimšļus ar atjaunojošiem komponentiem.

Ieteikts sportistiem svara treniņos un muskuļu masas palielināšanai, pirms un/vai pēc  fiziskas slodzes vai kā papildus olbaltumvielu avots starp ēdienzēm.

Nesatur ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, aromatizētājus, hidroginētus augu taukus. Atbilst jauniem drošības un antidopinga standartiem  WADA,  SOK, BRC

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.