SPONSER PRO RECOVERY 44/44% kokteilis atjaunošanai pēc treniņa. Ar pirmpienu un peptīdiem. 900g./ 22porc. Mango

RažotājsSPONSER
Pieejamība:nav noliktavā 0 prece (s)
Preces kods:SPO042

Izmēri un svars

Preces svars: 980.0000G
45,00 €
SPONSER PRO RECOVERY Pēc treniņiem un sacensībām spēkus un enerģiju atjaunojošs dzēriens ar govs pirmpienu, peptīdiem, ogļhidrātiem Vitargo, vitamīniem un pamata minerāļiem. Nodrošina ātru un efektīvu muskuļu atjaunošanās procesu pēc smagas fiziskas slodzes un stiprina imunitāti. (44% proteīna/44%ogļhidrātu).

SPONSER PRO RECOVERY

 

Pēc treniņiem un sacensībām spēkus un enerģiju atjaunojošs dzēriens ar govs pirmpienupeptīdiem, ogļhidrātiem Vitargo, vitamīniem un pamata minerāļiem. Nodrošina ātru un efektīvu muskuļu atjaunošanās procesu pēc smagas fiziskas slodzes un stiprina imunitāti. (44% proteīna/44%ogļhidrātu).

Satur CFM Sūkalu proteīna izolātu  kas nav denaturēts un satur 30% BCAA aminoskābju, vērtīgus glikomakropeptīdus un imunoglobulīnus efektīvai muskuļu masas palielināšanai un saglabasanai.

Satur unikālu PeptoPro divu-trīs peptīdu aminoskābju kompleksu. Peptīdi ātri piesātina organisma audus ar neaizstājamam aminoskābēm u BCAA  uzturot augstu aminoskābju līmeni asinīs.

PeptoPro unikālie peptīdi  kas ražoti no hidrolizēta sūkalu izolāta un hidrolizēta micelāra kazeīna izmantojot tikai cilvēkam dabiskus  gremošanas fermentus un tā pēc paliek dabīgā bet viegli uzņemamā formā.

Satur Šveices govs Pirmpienu dabīgā, bioloģiski aktīvā formā. Šveicē izstrādāts ekskluzīvs pirmpiena koncentrāts palīdz ātrāk atjaunot  bojātus saistaudus, kaulus, muskuļus un meniskus uzlabojot visas organisma  reģenerācijas iespējas.

Satur piena kalciju un fosforu viegli uzņemamā formā un padara kaulus un skrimšļus izturīgākas pret  fizisku slodzi, paātrina izveseļošanos pēc traumām.

Satur 10 Vitamīnus (C, E, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12) vissvarīgākos  sportistam enerģētiskai vielmaiņai, nervu sistēmas un imūnas sistēmas pareizai darbībai palielinātās fiziskās slodzēs laikālaikā.

Satur piena kalciju un fosforu kas padara kaulus un skrimšļus izturīgākas pret  fizisku slodzi, paātrina izveseļošanos pēc traumām. Organiskais piena kalcijs un fosfors visefektīvāk iesaistās vielmaiņa.

Nesatur: ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, saldinātājus, hidrogenētus augu taukus, garšas uzlabotājus, raugu.

Sertifikāti: BRC, ISO, IFS, Food Safety Sistem Sertification 22000.  Atbilst jaunajiem WADA antidopinga standartiem.

 

Kad un kam ieteicams pilnvērtīgs atjaunošanas kokteilis PRO RECOVERY

Profesionālā sporta spēka treniņi (hokejs, bokss)

Amatieru sports, fitness  spēka treniņi.

Svarcelšana, Bodibildings un Pauerliftings.

Smags fiziskais darbs, nesabalansēts uzturs.

Īpaši ieteicams! visiem kam ļoti lēni atjauno spēkus pēc treniņiem un sacensības, bieži slimojušiem, novājinātiem sportistiem. Kaulu, locītavu, saišu, muskuļu un ādas, traumu ārstēšanas laikā.

SVARĪGI! Šveices porta ārsti iesaka izmantot atjaunojošo dzērienu 15-40 minūtes pēc fiziskas slodzes. Kavēšanās var novest pie stresa hormona kortizola palielināšanas organismā. Kortizols stipri palielinās fiziskās slodzēs laikā sniedz uz muskuļiem katabolisko un atrofējušo iedarbību. Izmantojot pilnvērtīgo atjaunošanas kokteiļi sportisti atbalsta ātrāko muskuļus reģenerāciju, samazina kortizola daudzumu un sagatavo organismu vel lielākai fiziskai slodzei.

SVARĪGI! Pateicoties unikālajai CFM šķērsojošo plūsmu mikrofiltrācijas metodei piena proteīni paliek dabīgā bioloģiski vērtīgā formā un ir Ieteikti  ka viegli sagremojama proteīna avots katru dienu papildus sabalansētam uzturam.

*** Šveices  govs pirmpiens savākts un apstrādāts pirmajās 36 stundās pēc atnešanās, izmantojot speciālu tehnoloģiju, kas saglabā visus pirmpiena komponentus. Pirmpiens tiek savākts no govim kas nav saņēmuši antibakteriālas vielas, hormonus un ĢMO barību.

Pirmpiens satur imunitātei nepieciešamos faktorus -  imunoglobulīnus ar antiķermenīšiem pret vīrusiem, baktērijām un sēnītēm, kā arī satur lizocīmu kas nomāc patogēno baktēriju darbību.

Augšanas un reģenerācijas faktorus (IGF1,IGF2) kas sekmē muskuļu masas palielināšanos un DNS un RNS atjaunošanos, stimulē šūnu dalīšanos saistaudos, skrimšļu un kaulu audu veidošanos. Tas ne tikai stimulē muskuļu augšanu, bet arī sekmē organisma atjaunošanos pēc lielas fiziskās slodzes.

Nukleotīdus , Interferonu, laktoferrīnu - galvenās imūnsistēmas olbaltumvielas, kas stimulē imūnglobulīnu veidošanos un kuriem piemīt pretiekaisuma, pretvīrusu un antibakteriālā iedarbības.

 

ATJAUNOŠANAS KOKTEIĻA PAGATAVOŠANA:

1 porcija = 3 kausiņi(40g) + 150-200ml ūdens,  piena vai augļu sulas.

ATJAUNOŠANAS KOKTEIĻA LIETOŠANA:

Spēka un enerģijas atjaunošanai 1 porcija uzreiz pēc treniņiem un sacensībām.

Muskuļu masas palielināšanai 1porcija 1-2 stundas pirms un uzreiz pēc fiziskas slodzes.                                                        

Muskuļu, saišu, menisku traumu gadījumos, bieži slimojošiem un novājinātiem sportistiem 1porcija \ 1 vai 2 reizes dienā starp ēdienreizēm.

NESATUR: ĢMO, mākslīgas krāsvielas, konservantus, saldinātājus, hidrogenētus augu taukus, garšas uzlabotājus, raugu, soju.

GARŠAS: Mango   IEPAKOJUMS: 800g/18porcijas. Ražots Šveicē.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.